Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

‚‚ S koňmi jsme pro radost. ‚‚

Semináře nakládání do vleku NO STRESS

Chcete svého koně naučit v klidu nakládat do přepravníku a cestovat?

Dáme jemu i Vám pozitivní zkušenost.

Nenásilné nakládání koní je ZÁKLAD a přitom s ním má tolik koní-lidí problémy, s naším vlekem zajedeme přímo do Vaší stáje a vyhradíme Vám celý den,cena dohodou dle počtu koní,s kterými budeme trénovat,zkušenosti s problémovými koňmi - Koňská záchytka, v klidu,bez násilí,pozitivní vtisknutí dobré zkušenosti každému koni :-)

Zkušenosti mě naučily, že často jsou koně nakládání a přepravováni způsobem, který je nepochopitelný.

Násilí, bití, hadr přes oči, deset lidí kolem vleku, křik, stres u koní i lidí, lonže z azádí koně, řetízková vodítka, biče,lopaty a mnoho dalšího způsobí, že příště, když chceme koně přepravovat zabere nám to dvojnásobek času anebo se kůň nechce k rampě vůbec přiblížit, staví se na zadní atd.

Dospělí a vyrovnaný kůň by měl základy a k těm jistě patří nakládání do přepravníku v pohodě zvládnout, 

ale...

většinou koně mají problém s uzavřenými prostory a s nakládáním na zakládě špatné zkušenosti s lidmi, přitom k nakládání stačí jeden klidný ale důsledný člověk, který dá koni pouzitivní zkušenost s vlekem pouze na základě provázkové ohlávky a vodítka a poté si vše vyzkouší také majitel, který bude příště koně  nakládat a který jediný je zodpovědný za to, kolik lidí a jakým způsobem k nakládání pustí.

Mým cílem je spokojený kůň i jeho majitel a nakládání bez stresu, opakované nastupování a vystupování, vyslání koně ze země do vleku, bez stresu a násilí,tj. získání pozitivní zkušenosti.

nakládání lze natrénovat i s hříbaty, na foto 2l. kobylka

Pokud tuto zkušenost majitel dále upevňuje, stane se doživotní a kůň je s přepravou vyrovnán:-)

Cena  závisí na vzdálenosti Vaší stáje a počtu nakládaných koní / 500,-Kč /kůň/časově neomezeno + dopravné.

přepravník si můžete zapůjčit od Koňské záchytky, jedná se o kvalitní celolaminátový vlek s pozvolnou rampou, cena za půjčení 500,-Kč /den, možnost i půjčení k přepravě po dohodě,více ZDE


TOPlist