Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

‚‚ S koňmi jsme pro radost. ‚‚

Reference

Vítejte na stránce flying-horses.wbs.cz v sekci Reference

Dobrý den,najdete nás na půl cesty mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem, ubytovat se můžete v penzionu Šejdorfský mlýn, více info ZDE.

Naši koně a koně blízkých stájí se dobře znají a snášejí, společně se učastní zejména u nás různých akcí - Hubert, JO-JO hry, tréninková odpoledne,atd.v případě většího počtu zájemců se proto spojujeme s dalšími jízdárnami.

Absolvovala jsem Instruktorský kurz pro vedoucí dětských pobytů u koní a Kurz první pomoci v roce 2011,ale jezdecký sportovní  výcvik je zajišťován lektory s cvičitelskou licencí ČJF :-), dále jsem absolvovalal Kurz veterinárního minima - 2012 a jsem členem ČHS - České hiporehabilitační společnosti,  zažít u nás můžete relaxační ježdění, pro hipoterapii sháníme v tomto roce fyzioterapeuta a ve výstavbě je i rampa pro nastupování zdravotně postižených a samozřejmě hiporehabilitační zkouška koní,která proběhne tento rok,

 za team statku přeje hezký den  BcA.Zuzana Kazdová

 

Pokud nám chcete napsat referenci,  nebo jakékoliv dotazy, zašlete je prosím na:

zuzanakazdova@seznam.cz   ,  rádi odpovíme

Reference:

,,Mohu hodnotit jen kladně,více než splněné očekávání z kontaktu ,z výcviku,skvělé zacházení s koňmi s respektem jejich přirozených reakcí,...
s přáním všeho dobrého do dalšího počínání..,,
MUDr. Helena Čermáková

,,Naši  kobylku máme díky Koňské Záchytce, která ji zachránila z nevyhovujících chovatelských podmínek. Kobylka nebyla v dobré vyživové ani psychické kondici, v  životě si prošla mnohým a nakládání u ní bylo velmi  obtížné. Zuzana Kazdová nám tento problém pomohla vyřešit.  S pomocí zapůjčeného vleku nám vše vysvětlila a s kobylkou pak velmi trpělivě a v klidu natrénovala. Bylo velmi důležité, že kobylka dostala tolik času kolik potřebovala,  beze spěchu a stresu, tak aby vše pochopila a několikrát si naložení a vyložení nanečisto vyzkoušela. K naší velké úlevě kobylka díky tomuto přístupu a pozitivní zkušenosti vše během jediného odpoledne pochopila a  když nastal den převozu do nového domova,  šlo nakládání hladce a bez stresu a díky tomu i celá přeprava proběhla v pořádku.

Zuzka Kazdová nám  velmi pomohla také v dalších oblastech,  velmi důležité pro nás byli její bohaté zkušenosti  při  výběru kvalitního pastevního ustájení,  zároveň nás nasměrovala správným směrem z hlediska  zvolení vhodných tréninkových metod dle postupů horsemanshipu, tak abychom mohli co nejlépe a nejrychleji stabilizovat výkyvy v chování naší kobylky a nalezli srozumitelný způsob vzájemné komunikace . V neposlední řadě pro nás byly cenné i rady a doporučení v oblasti výživy a stabilizace rozhozeného metabolismu.

Jsme velmi vděční za tuto nedocenitelnou pomoc a jsme rádi, že díky tomu jsme dnes majiteli spokojené, velmi hodné a spolehlivé kobylky. Pokud řešíte jakýkoliv problém s Vaším koníkem můžeme služby Zuzky Kazdové vřele doporučit!,,Anna Strnadlová

 

 

 

,,Pokud si budete přát, aby byl Váš koník v pohodě, abyste se s ním naučili komunikovat bez biče, šporen a udidla, aby Vás měl rád a získali jste si jeho důvěru, aby Vás bez zaváhání následoval, kamkoli půjdete, jste na správných stránkách. Zuzana Kazdová pomáhá koním, kteří mají problém s lidmi a pomáhá lidem porozumět svým koním. Mám u ní kobylku, která na počátku svého života neměla nejspíš s lidmi tu nejlepší zkušenost. Přiblížit se k ní se sedlem, nebo se jí pokusit vyčistit kopyta se dalo přirovnat k adrenalinovému sportu. U Zuzky se jí dostalo a stále dostává láskyplné péče a systematickými malými krůčky se holky spolu dopracovaly k tomu, že kobylka bez stresu dává nohy, nechá se nasedlat a chodí pod sedlem na ohlávce. A mazlí se! :-) Zuzi, moc děkuju za to, co pro ni děláš. Tenhle systém na bázi důvěry funguje. Jasně, když si vezmete do ruky bič, tak koně donutíte, aby nakonec udělal, co chcete, ale podmanit si koně na základě jeho důvěry a náklonosti k Vám funguje lépe a trvaleji, než vyvolat v koni poslušnost prostřednictvím strachu.

Pobyt u Zuzky na Vysočině svědčí lidem i ostatní zvířeně :-) ,,

Alena K.

 

Moje dcera nechtěla sama nikam jet. První víkend s koňmi u Zuzky byl s přemlouváním. Na další víkendy už přemlouvala ona mě, a když se dozvěděla, že by mohla i na tábor, světe zboř se, musí tam být. Jsem vděčná, že Zuzka byla ochotná a vzala mezi ostatní děti i tu mladší, která špatně mluvila a je tintítko. Obě se vrátily zdrávy, šťastné a plné nadšení. S pýchou mi předváďěly, co se u Zuzky naučily.A další rok chtěly jet zase. 

Přejeme si dobrou chuť, tak, jak si přály u Zuzky. Doteď se přebírají poklady, které si přivezly. Vzpomínají na noční hru, na hledání pokladu, na indiánské odpoledne, na divadlo, které pro ně hráli ty starší, na výlet do bazenu, zpívají písničky. Prohlížejí si úžasné fotky (já samozřejmě s nimi). A ptají se: " Kdy se pojedeme podívat k Zuzce".  

Přeji hodně úspěchů.

Zdar a sílu! 

Andrea B.

 

Děkujeme Zuzce za naložení Jonathána.
Rozhodli jsme se koupit koníka, mladého hřebce  ze stáda/4 roky, arab/,který zatím nebyl vychováván člověkem.Stáli jsme před otázkou, jak s naložením takového koně do vleku.....Zuzka koníka naložila bez stresu,bez všelijakých udělátek, lonží, bičů, řetízků, a silných mužů.....Pro koně se tak vlek nestal strašákem do budoucna.
Pokud máte problém s nakládáním koní,obratťe se s důverou na Zuzku Kazdovou.
Helena Čermáková

 

Spoluprace s pani Kazdovou je velice prijemna, jak pro Kone, tak pro cloveka.
Velmi si vazim jeji pomoci v zacatcich, kdy jsem jakozto zacatecnik poridila problemovou kobylku a nevedela si rady.
Diky pani Kazdove jsme nasly s Monou ten spravny smer, kterym dnes uz jako sehrana dvojice jdeme dal.
Diky Ti Zuzi za objeveni novych rozmeru prace s konmi a pece o ne.
Marketa Pechova

 

Poděkování Zuzce Kazdové.Koupili jsme si dva koně (kobylku a valáška),jaké bylo naše překvapení ,když nás valášek po pár dnech nepustil do výběhu. S pomocí Zuzky jsme vše zvládli,poradila nám jak k němu přistupovat.Pod jejím vedením jsme se učili krůček po krůčku jak si k sobě najít cestu. Moc děkujeme Petra M.

 

Káťa K.: ,,Pořízení fríse bylo mým celoživotním snem, ale začátky s Vojtou nebyly jednoduché, byla jsem oslněna jeho krásou, že jsem spoustu věcí přehlížela, puberták dospíval a problémy narůstaly.Naštěstí nám osud nadělil setkání se Zuzkou , která nás navedla na správnou cestu, učastí ne letošní benefiční akci pro Koňskou záchytku bych ji chtěla poděkovat" :-)

 

 

 

Moc Vám s Růženkou děkujeme za krásně strávenou neděli. 
Už víme jak s tím našim norickým malamutem pracovat na našem vzájemném vztahu a hlavně na důvěře.
Moc se mi líbí přístup paní Kazdové trénink u ní totiž nekončí tím, že odjede, ale naopak. 
Jsme v kontaktu a  napsala nám spoustu informaci do emailu.
Určitě se ještě ozveme Míša S.
 
Dobrý den, za mne mohu jen doporučit. Koním se paní věnuje s láskou a bez zbytečného stresu s nimi komunikuje. Pomáhá koním jak v koňské záchytce, tak mimo ni. Ke každému koni přistupuje s klidem a koníci ji respektují i bez zbytečného křičení, mlácení a podobně.Tereza Zmeková
 
Děkuju moc Zuzce za její trénink a rady. Jsem klasický odchovanec z jízdáren, kde se na koně řve, vyvazuje se, používá se hodně biče a vždycky jsem věděla, že takhle to dělat nechci a že to musí jít i jinak. Zuzka mi ukázala, že jde, pořádně mě namotivovala k tomu s koníkem pracovat spíše cestou přirozené komunikace a radosti z toho jen s koníkem být. Takže díky a pilně trénujeme :-) Jitka Bokrová

 

 


TOPlist